Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Katecheci, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 życzymy Wam owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości oraz satysfakcji z czasu spędzonego w szkole. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

8 września 2023 roku uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny. Było bardzo wzruszająco, bo po wielu miesiącach ciszy, nasza Szkoła znów tętniła życiem. Na lekcjach uczniowie wspominali wakacje, gdzie byli, kogo poznali i jak spędzali ten radosny czas. Na koniec zajęć wszyscy uczniowie otrzymali upominki od Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, które wywołały uśmiech i radość na twarzach dzieci.

Dyrekcja Polskiej Szkoły im. Janusza Korczaka w Chicago, składa serdeczne podziękowania dla Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej za wsparcie i za wspaniałe upominki dla naszych uczniów. Państwa pomoc przyczyniła się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.
Zdjęcia: Ryszard Łątka