Wspólny projekt klas 8 z trzech szkół: Szkoły im. Janusza Korczaka, Szkoły im. Jana Kochanowskiego, Szkoły im. 7 Eskadry Kościuszkowskiej przy Konsulacie w Chicago.
Dziękujemy Proboszczowi Parafii św. Franciszka Borgia ks. Markowi Smółce za wspólną modlitwę. Serdeczne podziękowanie dla Lowell Foods za donacje w postaci słodyczy!
Jesteśmy bardzo dumni z naszej wspaniałej młodzieży, dziękujemy za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy!

Szkoła do hymnuSzkoła do hymnu

10 listopada 2023 r. cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu” włączając się we wspólne świętowanie 105. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach tej akcji

Matura 2024Matura 2024

W piątek, 19 stycznia 2024 r. uczniowie klasy III liceum przystąpili do matury ustnej z języka polskiego. Komisja egzaminacyjna w składzie: dyrektor szkoły Agata Michałkiewicz ,wicedyrektor Grażyna Kołtyś i wychowawca