W niedzielę, 25 lutego odbyły się rekolekcje dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Składamy serdeczne podziękowania Proboszczowi Parafii św. Franciszka Borgia ks. Markowi Smółce, siostrze Benignie i siostrze Antoninie, katechetkom p. Urszuli Łątce i p. Grażynie Kołtyś za ich niezwykłe zaangażowanie i starania w przygotowaniu tych rekolekcji. Dzięki ich modlitwie, nauczaniu i opiece duchowej dzieci mogły lepiej zrozumieć znaczenie sakramentu Eucharystii oraz głębsze aspekty wiary katolickiej. Ich poświęcenie i oddanie sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko czasem nauki, ale także duchowego wzrostu dla uczestników i na długo pozostanie w pamięci.

Szkoła do hymnuSzkoła do hymnu

10 listopada 2023 r. cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu” włączając się we wspólne świętowanie 105. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach tej akcji